Opublikowano:

Jak zdobyć obserwujących na Instagramie? – NAJLEPSZA METODA

Instagram Followers – kup obserwujących IG

W artykule spróbujemy przybliżyć Ci jak zdobyć obserwujących, jak kupić followersów, jak się wybić na instagramie i jak to wygląda w praktyce.

Jaki byłby świat bez social mediów? Z pewnością o wiele nudniejszy dla osób, które większość czasu spędzają w Internecie, przeglądając portale, serwisy i strony www o przeróżnej tematyce. We współczesnym świecie social media sięgają już tak głęboko do codzienności, że są obecne również w biznesie, a nawet więcej – żaden poważny biznes nie może bez nich istnieć. Jeśli chcesz wspomóc swój profil na Insta, kup followersów, którzy zwiększą Twoje statystyki i poprawią wizerunek Twojego konta.

 

Do kogo kierowane są social media?

 

Największym odbiorcą profitów z portali społecznościowych są jednak niewątpliwie influencerzy, wśród których znajdziemy już nie tylko aktorów i aktorki, piosenkarzy i piosenkarki, modeli czy modelki, ale też całą rzeszę osób, które jeszcze do niedawna nie odgrywały żadnej większej roli w dyktowaniu marketingowych trendów. Obecnie rytm influencerski na Instagramie, Facebooku a nawet YouTubie nadają osoby prowadzące konta i profile związane z modą, kosmetykami, grami, filmami i serialami, wszelkiego rodzaju recenzenci i testerzy. I to właśnie oni mogą wybić się dzięki social mediom wśród bardzo dużej konkurencji, zyskać popularność i wpływ na całe masy swoich wiernych followersów (znanych również jako obserwujący Instagram). Ale nie tylko, bo… Ty też możesz zostać rozchwytywanym influencerem!

obserwujący na instagramie

Piękno i fenomen portali społecznościowych polega na tym, że nie ma tu żadnych ograniczeń. Popularność jako influencer może zdobyć każdy, kto ma ciekawy profil, prowadzi wartościowe, interesujące konto z regularnie dodawanymi treściami i kto potrafi się odróżnić od tłumu podobnych kont o takiej samej tematyce. Najtrudniejsze są jednak zawsze początki, dlatego ogromna grupa świeżych kont na serwisach społecznościowych korzysta z nowoczesnej usługi, jaką jest kupowanie Instagram followers. I nie, nie ma tu mowy o żadnym handlu ludźmi 😉 To po prostu świetna opcja na dobry początek w rozwijaniu każdego profilu społecznościowego. A jak to działa? Sprawdźcie sami już za kilkanaście złotych. Poważnie! 

 

Kup obserwujących i patrz na wyniki

 

Przyznajcie sami – nowe konto jest puste, nieciekawe i nawet jeśli od razu dodacie tam z dziesięć nowych zdjęć i wpisów, szansa na przyciągnięcie pierwszych followersów jest znikoma. Opcja ratunkowa to poproszenie o pomoc znajomych i promowanie profilu wszędzie, gdzie się da, dodawanie odpowiednich hashtagów i oczywiście regularność w prowadzeniu konta. Ale często czas mija, kolejne dni uciekają, a liczba obserwujących na Insta stoi w miejscu. To potrafi nieźle frustrować i często jest powodem porzucenia konta. W końcu po co się starać, skoro efektów nie widać, a marzenie o wielkiej karierze w Sieci… no właśnie, odpływa gdzieś hen daleko?

A to błąd! Nowoczesne metody pozyskiwania obserwujących pozwalają dzisiaj na szybkie i trwałe zdobycie obserwujących na Instagramie. W jaki sposób? Kup followersów i samemu się przekonaj, jakie to proste! Wystarczy tylko, że podasz link do swojego profilu, a sam profil ustawisz jako publiczny, bo w przeciwnym razie realizacja zlecenia nie będzie możliwa. A potem? Potem tylko odpalasz Instagrama i patrzysz, jak co kilka minut, godzin albo dni przybywa kolejnych obserwujących.

instagram followers

 

Jasne: co jakiś czas w sieci pojawiają się informacje o tym, że konta kupujące obserwujących są banowane. Może się tak dziać, jeśli kupieni followersi to boty i automaty, które łatwo wykryć i które nie dają żadnej gwarancji trwałości. U nas masz pewność, że wszyscy pozyskani obserwujący Instagram to konta w pełni realne, prowadzone przez równie realne osoby i co najważniejsze, bardziej aktywne od masowo tworzonych botów. A to oznacza, że ryzyko bana nałożonego na Twój profil jest zwyczajnie zerowe. Taka usługa nie łamie regulaminu Instagrama, więc możesz bez obaw kupić swoich pierwszych followersów wybierając jeden z dostępnych pakietów.

 

Followersi wedle potrzeb

 

Mała paczka obserwatorów na start? Nic prostszego – setka followersów powinna podbudować renomę świeżego konta i zachęcić innych użytkowników Insta do śledzenia profilu, lajkowania zdjęć i postów. Masz już profil, który jednak od jakiegoś czasu notuje stagnację w liczbie followersów? W takim wypadku może przydać Ci się nieco większy pakiet, który wzmocni aktywność konta i podniesie jego prestiż w oczach nowych obserwatorów. A może szukasz sposobu na podbudowanie swojej pozycji w rozmowach ze sponsorami, którzy patrzą na statystyki obserwujących? Pakiety idące w tysiące followersów będą idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza że pozyskanie takiej liczby obserwujących jest rozłożone w czasie, co przekłada się na ich większą wiarygodność.

 

Zwiększ zasięgi dzięki Instagram Followers

 

W social media liczy się popularność, którą osiąga się dzięki znanym wszystkim zasięgom. To nic innego jak liczba osób, do których trafiają wrzucane przez nas treści, więc im większy zasięg, tym większe oddziaływanie na internautów i lepsza pozycja przetargowa w negocjacjach marketingowych. Jak zdobyć obserwujących na Instagramie? Ciężką pracą, regularnością i cierpliwością, jednak jeśli brakuje Ci tej ostatniej, po prostu kup obserwujących Insta i zwiększ zasięg swojego profilu o kilkaset albo kilka tysięcy kont. Koszt? Niewielki w przeliczeniu na ogólne korzyści, jakie daje prowadzenie profilu z mnóstwem followersów. I to nie tylko korzyści finansowe czy biznesowe, ale przede wszystkim wizerunkowe i związana z tym popularność.

 

Kupowanie obserwujących na Insta

 

Ile jesteś w stanie zapłacić za szybką, efektowną i profesjonalną promocję swojego konta na Insta? Ile wydasz na reklamę profilu, aby zdobyć większą popularność i mnóstwo obserwatorów? Sto, dwieście, tysiąc złotych? Nawet jeśli wybrałeś najniższą opcję wcale nie wychodzisz na skąpca. Kup obserwujących na lajkujemy.pl a przekonasz się, że wcale nie musisz inwestować dużej gotówki. Najniższy pakiet startowy zaczyna się już od… 10 złotych i daje gwarancję pozyskania 100 aktywnych, realnych obserwatorów Twojego Instagrama. Oczywiście im większy pakiet, tym niższe koszty (licząc jednostkowo za każdego followersa), ale sam musisz zdecydować, czy zaczynasz od ostrożnej promocji, czy od razu chcesz pozyskać kilka tysięcy nowych kont obserwujący Instagram, który prowadzisz.

 

Już teraz zwiększ popularność, zasięg i prestiż swojego profilu społecznościowego dzięki usłudze Instagram Followers. Kupując u nas wiesz, za co płacisz i czego się spodziewać. Nie sprzedajemy żadnej usługi w ciemno, ale od razu informujemy, co jest jej przedmiotem, w jakim terminie zostanie wykonana i jakie konta będą obserwowały Twój profil. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeśli chcesz zyskać nowych obserwujących, rozszerzyć ogólne zasięgi swojego Instagrama, zyskać ważną kartę przetargową dla przyszłych sponsorów i przede wszystkim wyróżnić się na tle konkurencji –skorzystaj z tego  i o nic więcej się nie martw!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *