Opublikowano:

Hashtagi na instagramie

hashtagi

Termin „hashtag na Instagramie” odnosi się do słowa z kratką na początku, może być konkretnym słowem lub zestawem słów, których nazwy są oznaczone symbolem izometrycznym (#) i używane są w sekcji posta na Instagramie lub w komentarzach.

Celem tych hashtagów jest wspomaganie instagramu w kategorii i organizowaniu treści. Umożliwiają platformie wyświetlanie odpowiednich treści najbardziej odpowiednim użytkownikom.

Jeśli jesteś stałym użytkownikiem mediów społecznościowych, to obserwujesz hashtagi w czasie rzeczywistym. Prawdopodobnie. Być może nawet ich używałeś i nie zdawałeś sobie sprawy z pełnego potencjału tagów na IG.

A te, skomponowane z dobrym opisem pod zdjęciem, potrafią zdziałać cuda.

Najlepsze hashtagi na Instagramie

Oto lista z prawie 100 najpopularniejszymi hashtagami na Instagramie, aby zwiększyć polubienia w 2022 r., w oparciu o dane wszystkich hashtagów na platformie Instagram.

#baby
#follow
#tbt
#follow4follow – tak, wiemy, że może niedużo warty, może mega oblegany – ale idzie zdobyć na nim trochę lajków 🙂
#ilsang
#sea
#l4l
#family
#followme
#followforfollow
#vsco
#blackandwhite
#swag
#ootd
#f4f
#goodmorning
#inspiration
#holiday
#smile
#beach
#christmas
#tflers
#iphoneonly
#style
#vscocam
#music
#like4like
#fit
#yummy
#lol
#workout
#picoftheday
#fun
#girl
#tagsforlikes
#food
#beauty
#cute
#photooftheday
#instafood
#photography
#hair
#nofilter
#party
#work
#motivation
#london
#fashion
#hot
#photo
#blue
#handmade
#black
#instadaily
#model
#friends
#instamood
#instalike
#instagood
#home
#life
#amazing
#cool
#beautiful
#pink
#flowers
#gym
#likeforlike
#night
#sky
#design
#fitness
#nyc
#girls
#igers
#dog
#lifestyle
#wedding
#travel
#bestoftheday
#selfie
#funny
#me
#makeup
#instacool
#instapic
#healthy
#nature
#summer
#foodporn
#instagram
#art
#pretty
#love

Należy pamiętać, że te hashtagi należą do najbardziej popularnych i może się okazać, że niektóre hashtagi nie są skuteczne dla Twojej firmy lub Twojego profilu prywatnego w porównaniu z innymi. W takim przypadku skorzystaj z innych hasztagów, aby zlokalizować najbardziej odpowiednie.

hasztagi

Hashtagi podróżnicze

Jesteś podróżnikiem? A może Twój profil jest stricte podróżniczy i potrzebujesz obserwujących z tego segmentu? Poniżej przedstawiamy hasztagi podróżnicze.

#travelphotography
#traveler
#travelling
#travel
#traveling
#travelblogger
#traveller
#travelgram

Hashtagi biznesowe

Biznes jest wszędzie. Wykorzystaj te hashtagi do swojego profilu :)!

#businessminded
#businessowner
#businessowners
#business
#businesstips
#businesswoman
#businesslife
#businesswomen
#businessman

popularne hashtagi

Hashtagi miłosne

Hasztagi miłosne specjalnie dla Par, ale nie tylko… skorzystają bowiem wszyscy, którzy przeżywają na zdjęciu radosne chwile.

#loveher
#lovemyjob
#lover
#loveyou
#loveyourself
#love
#lovely
#lovequotes

Jak korzystać z hasztagów na insta?

Hashtagi na Instagramie w 2022 mogą być używane z różnych powodów. Oto kilka przykładów:

Zdobądź lajki!

Użytkownicy Instagrama, którzy są zainteresowani określonymi dziedzinami, częściej szukają podobnych hashtagów. Właśnie dlatego korzystanie z hashtagów na Instagramie wraz z treścią pozwoli ci przekazać swoją treść do ukierunkowanej grupy ludzi (tj. Tych, którzy najprawdopodobniej nacisną przycisk „Lubię to”). Dlatego świetnym pomysłem jest badanie najskuteczniejszych hashtagów na Instagramie dla konkretnych grup odbiorców.

Zwiększ sprzedaż!

Hashtagi na Instagramie nie koncentrują się tylko na zwiększeniu obserwujących czy lajków. Chociaż jest to doskonały wynik korzystania z hashtagów na Instagramie, możesz również wygenerować więcej sprzedaży, włączając hashtagi do strategii postu na Instagramie, szczególnie gdy odkrywasz niektóre z najpopularniejszych hashtagów na Instagramie istotnych dla twojego obszaru zainteresowań. Na przykład, jeśli skorzystaj z hashtagów specyficznych, takich jak #tatry lub #mountainlover jest wielce prawdopodobne, że ktoś z podobnymi zainteresowaniami polubi Twoje zdjęcie lub zaobserwuje Twój profil.

Zdobądź realnych obserwujących!

Korzystanie z odpowiednich hashtagów na Instagramie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zdobycie większej liczby obserwujących. Mogą zwiększyć Twój zasięg i pozwolić większej liczbie osób na znalezienie Twojej treści. Jeśli udostępniasz treść, która jest odpowiednia dla ich potrzeb, prawdopodobne jest, że dadzą follow pod profilem.  Jest to dobra rzecz dla każdego właściciela firmy e-commerce, ponieważ będziesz mógł reklamować swoje produkty i markę klientom, którzy są już aktywni.

hashtagi na instagramie

Jak znaleźć najlepsze hashtagi na IG

Jak znaleźć najpopularniejsze hashtagi na Instagramie
Jeśli używasz Instagrama do promowania swojej firmy, dobrym pomysłem jest poświęcenie czasu na studiowanie najskuteczniejszych hashtagów, w szczególności tych, które odnoszą się do twoich odbiorców.

Nie musisz wybierać najbardziej znanych hashtagów na Instagramie, aby uzyskać większe zaangażowanie w swoje posty. Wybieranie hashtagów o mniejszym zasięgu może być bardziej skuteczne.

Dlatego musimy strategicznie myśleć o hashtagach, które wybieramy. Oto nasze najważniejsze zalecenia dotyczące znalezienia najskuteczniejszych hashtagów na Instagramie dla twoich postów:

1. Zbadaj swoje odbiorców

Uwzględnienie losowych hashtagów na Instagramie do końca postów na blogu raczej nie spowoduje dużego sukcesu. Zamiast tego spójrz na to, czego szukają odbiorcy docelowi i odkryj, czego szukają.

2. Prześledź konkurencję

najpopularniejsze hashtagi

Jeśli spojrzysz na hashtagi na Instagramie, z których korzysta Twoja konkurencja, będziesz w stanie dowiedzieć się, które hashtagi generują najwyższy poziom zaangażowania. Jest to szczególnie istotne dla „większych marek”-prawdopodobnie już przeprowadzili badania, aby odkryć najpopularniejsze hashtagi, które można wykorzystać na Instagramie dla ich specjalizacji. Nie oznacza to jednak, że musisz być naśladowcą lub użyć tych samych hashtagów dla własnych postów na Instagramie, jednak mogą pomóc one lepiej zrozumieć, jak powinny wyglądać Twoje posty.

Czy istnieje limit hashtagów na Instagramie?

Tak, na Instagramie są limity hashtagów. Nie można opublikować ponad 30 hashtagów w jednym poście na Instagramie.

Zacznij używać hashtagów już dziś!

Omówiliśmy teraz wszystko, co musisz wiedzieć o hasztagach, i wiesz, jak znaleźć najlepsze hashtagi na Instagramie dla polubień dla Twojej firmy lub profilu prywatnego. Od dziś możesz zacząć zwiększać obserwujących na swoim profilu na insta.

Ważne jest, aby stale ocenić skuteczność i skuteczność treści na Instagramie. Umożliwi to zwiększenie jakości postów w mediach społecznościowych.

Przypominamy, że lista hashtagów jest na bieżąco aktualizowana i będzie aktualizowana również w 2023 roku 🙂 Zapraszamy do podzielenia się feedbackiem z wynikami Waszych postów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *